Türkiye’ de bir vatandaş olmak, vatanına, milletine hizmet vermek elbette ki her Türk vatandaşının isteği ve görevidir. Bu sorumlulukları yerine getirmek için çok çalışan, çok üreten ve de insanlığa faydalı ameller yaparak kendini geliştiren bireyler olmak en kutsal vazifedir. Yaptıklarını insanlık için sarf ederek en üst düzeye ulaşmak, kendini geliştirerek hizmetleri hat safhaya çıkarmak özellikle her kuruluş ve her bireysel insan için gurur vericidir. Bu gurur hem insanı hem de kişilerin kendine olan güvenini artırır. Hatta hizmet verdiği kişilerce de takdir görüp beğeni kazanır, rağbet edilen bir seviyeye ulaştırır. Bu sebepledir ki Türkiye Cumhuriyeti’ nde yaşayan ve geçimini temin eden para kazanan kişiler, yaptıkları işlerin ve maddi gelirlerin karşılığı olarak ülkemizde belirtilen yasalara göre ruhsatlı işyeri açma ve vergi levhası bulundurma zorunluluğuna sahiptir. Kazandığının karşılığı olarak devlete kurallar gereği yasalarda uygun görülen miktarlarda vergi vermek ve de müşterilerine fatura kesmek zorundadır.

Medyum İlim Hoca  Ruhsatlı, Muhasebe Kayıtlı, Resmi Şekilde Çalışmaktadır!

Ben Medyum İlim Hoca olarak Yılların tecrübesi ile birlikte hem akademik hem de bilimsel olarak kendini tamamlamış ve yeterliliğe ulaşmış bir kişi olmam nedeniyle size en doğru hizmetleri sağlayabiliyorum. Bu hizmetleri verirken, tam ruhsatlı ve vergi levhası kayıtlı bir şekilde “ yasal muhasebe kayıtları tutularak en uzman profesyonel muhasebeci ekiplerle “çalışıyor, açık adresimde manevi ilimlere ve akademik ilimlere dayanarak hizmetlerimi sunuyorum. Sağladığım hizmetleri açık ve şeffaf şekilde yaparak müşterilerimin güvenini kazanmış bir şahsiyet olmam ve de Vatanıma, Milletime ve en önemlisi Hak yolda yürüyerek insanlığa fayda sağlama adına bu kutsal yolda yürüyorum.

Şeffaf Ve Açık Şekilde Hizmet Sağlıyoruz!

Günümüzde birçok kişi kendini resmi kayıtlı ve devlet izinli medyum olarak tanıtırken, bu konuda bazı sorunlar bulunmaktadır. Çünkü ruhsatlı hizmet veren bizler gibi kişiler gerçekten belgelere sahip, akademik eğitimini ispatlayabilen ve tecrübeleriyle insanlara yardım etmiş en iyi medyum niteliğindeki kişiler olması gerekmektedir. Bu nedenle doğru medyumu açık adresinde ve net olarak bulmanız gerekir. Ben Medyum İlim Hoca vasfıyla en kısa sürede başvuran kişilerin sorunlarını çözüme kavuşturuyorum.

Medyum İlim Hoca olarak ruhsat ve vicdan sahibi bir kişi olmam ile tanınmanın verdiği gururla açık ve net şekilde müşterilerime çözümler üretiyorum. Bu sayede insanlara güven ve huzur veriyorum. Buda bana büyük bir vicdan rahatlığı ve gönül huzuru veriyor.

Medyum İlim Hoca Yasal Danışmanları Sayesinde Haklarını Korumaktadır!

Medyum İlim hoca olarak tüm haksızlıklara karşı tarafıma yapılan tüm saldırı ve hakaretlere istinaden ve de hizmetlerimizi kıskanarak bizlerden çalıntı yapan kişiler hakkında gerekli görüldüğü takdirde “Yasal Danışmanımız Olan Avukatlar” vasıtasıyla suç duyurusunda bulunabilir, yasal haklarımızı koruyabiliriz. Böylece tüm emek hırsızlarına karşı önlem alarak hizmetlerimizi sağlarken kusursuz ve insanların güvenini yitirmeden sağlayabiliriz. Yaptığımız çalışmalardan ödün vermeyerek kişilik haklarımıza saldıran kişilerden hem bu dünyada hem de Ahiret’ te mizan kurulduğu zaman hesabının sorulacağının bilinci içerisindeyiz ve vicdanen rahatız.

Emek çok kutsal bir vazifedir. Bu sebepledir ki ben emeğimi insanların faydalanması için kullanacağım. Bu kutsal yolda yürüyerek, Vatanıma, layık bir şekilde doğru bildiğim kutsi şeylerden şaşmayarak ve de aksatmayarak tüm dünya ülkelerinde mesleğimi yürüteceğim. Sağladığım hizmetlerde hiçbir şahsi menfaat gütmeden emeklerimin boşa çıkmayacağını bilerek, ve değerlerime sahip çıkarak sağlam bir alt yapı ile sizlerin yanında olacağım.

MEDYUM İLİM HOCA

Yorumlar (0)

Yorum yaz